1xBet reģistrācija – ātri un vienkārši

Mājas lapā lietotāja izvēlei tiek piedāvāti četri reģistrācijas procedūras veidi. Lai reģistrētos 1xBet, ir nepieciešama minimāla informācija.

Tas ir paveicams vien dažu minūšu laikā. Lai uzsāktu reģistrācijas bukmeikeru kantorī procesu, Jums ir jāieiet mūsu mājas lapā un jāatrod atbilstošs punkts. To nospiežot, atvērsies logs, kurā var izmatot ērtāko jauna spēļu konta reģistrēšanas veidu.

Jauna konta 1хBet reģistrācija

Pirmkārt ir jāatceras, ka reģistrāciju mājas lapā nevar iziet lietotāji, kuri nav sasnieguši pilngadību, jo tas ir aizliegts. 1xBet reģistrācijas anketa neprasīs detalizētu informācijas ievadīšanu. Pēc procesa pabeigšanas ir jāieiet privātajā kabinetā un jāpapildina ziņas par sevi. Ja tās ir korektas, tad ir iespējama reģistrācijas bez pases. Ja mājas lapas komandai rodas kādas aizdomas, var būt nepieciešama datu identifikācija caur drošības dienestu.

Lai reģistrētos 1xBet Latvija, nav nepieciešams ilgs laiks. Dažos gadījumos identifikācijas dati tiks ģenerēti automātiski. Reģistrējoties bukmeikeru kompānijā un aizpildot pilnu formu, ir iespējams iestatīt sava paša paroli. Saglabājiet savu identifikatoru, uztaisot ekrānuzņēmumu vai pieprasot identifikācijas datu nosūtīšanu pa elektronisko pastu.

Saņemiet derības bonusu

Kas ir bonuss par reģistrāciju 1xBet

Jauna konta 1хBet reģistrācija

Kad 1xBet reģistrācija beidzot ir pabeigta, katrs jaunais spēlētājs iegūs apsveikuma bonusu. Reģistrācijas bonuss veido 100% pie pirmās Jūsu konta papildināšanas par summu līdz 130 €. Pēc 1h Bet reģistrācijas pārbaudiet ievadīto datu pareizību, citādi servisam paliek lemšanas par konta bloķēšanu vai bonusa ieskaitījumu atcelšanas tiesības.

Bez tam, visi bonusi ir jāizmanto pirms likmēm 30 dienu laikā. Lai neizlaistu bonusu piedāvājumus pēc reģistrācijas, atļaujiet mājas lapai sūtīt Jums speciālos priekšlikumus.

Saņemiet derības bonusu

Kas ir 1xBet reģistrācija ar vienu klikšķi

Ja Jūs vēlaties reģistrēties nekavējoties, tad reģistrācijas mājas lapas logā atrodiet opciju “vienā klikšķī” zem zibens simbola. Pilna reģistrācijas versija nav jāiziet uzreiz.

Visus papildus datus ir iespējams ievadīt vēlāk, pārejot Jūsu konta iestatījumos. Tādējādi 1xBet reģistrācijas anketa sastāv tikai no valsts un valūtas izvēles logiem. Mājas lapa automātiski pāradresēs lietotāju uz mājas lapu, ja reģistrējāties 1xBet neievadot papildus datus.

Saņemiet derības bonusu

Kā iziet reģistrāciju pēc tālruņa numura

Kam nav iespējas vai vēlmes lietot mājas lapu no datora, var reģistrēties pa telefonu. Lai reģistrētos 1xBet ir jāatrod atbilstoša opcija ar smartfona simbolu. Valsts nav jānorāda, jo Jūsu atrašanās vieta ir pieejama oficiālajai reģistrācijas mājas lapai pēc koda. Turpmāk visus bukmeikera paziņojumus lietotājs saņems ar tālruņa numura palīdzību, kas tika ievadīts reģistrējoties oficiālajā mājas lapā.

Var mēģināt veikt reģistrāciju no mobilās aplikācijas. Ir izstrādātas versijas dažādiem telefoniem ar Android, iOS un Windows Phone lietojumprogrammām. Tādā veidā 1хBet reģistrācija maz atšķirtas no galvenajā mājas lapā lietotās. 1xBet mobi aplikācija ir pieejama dažos mobilajos veikalos, kā arī oficiālajā mājas lapā. Neaizmirstiet pārbaudīt aktuālo versiju.

Saņemiet derības bonusu

Elektroniskais pasts un pilna 1xBet reģistrācija

pilna 1xBet reģistrācija

Lai reģistrētos kā jaunais lietotājs, var izvēlēties reģistrācijas caur elektronisko pastu opciju. Tam ir jāaizpilda vien daži lauki, ieskaitot dažus personas datus.

Pārbaudiet jūsu elektroniskās adreses un mobilā telefona uzrakstīšanas pareizību. Atšķirībā no citiem veidiem, šeit Jums piedāvās izdomāt pašam savu paroli. Pārliecinieties, kas esat saņēmuši un izlasījuši ienākošo vēstuli no mājas lapas, lai bez problēmām piereģistrētos 1xBet.

Saņemiet derības bonusu

Kā izveidot kontu caur sociālajiem tīkliem

Ja Jūs esat reģistrējušies sociālajos tīklos vai darbojaties ar mesindžeri, tad 1xBet reģistrācija notiek vēl vienkāršāk. Reģistrācija oficiālajā resursā tiks pabeigta automātiski, ja Jūs izvelēsieties resursu no saraksta.

Kā arī ir jādod atļauja Jūsu personas datu apstrādei, lai sasaistītu abus profilus un reģistrētos. Vietne patstāvīgi ielādēs visu reģistrācijai nepieciešamo informāciju. Kā arī atbloķēt funkcijas ir iespējams izmantojot Telegram servisu.

Saņemiet derības bonusu

Kas ir 1xBet reģistrācijas anketa

1xBet reģistrācija – tas ir vienkāršs process, kas prasa uzmanību. Ir jānorāda uzturēšanās valsts, kā arī lietojamā valūta, kontaktinformācija, jāizdomā parole.

No oficiālajā mājas lapā ievadītās informācijas ir atkarīgs verifikācijas procesa ātrums, kā arī turpmāka iespēja lietot un atjaunot piekļuvi. Svešu datu lietošana reģistrējoties bukmeikera kantorī ir aizliegta. Šādā gadījumā konts var tikt bloķēts.

Saņemiet derības bonusu

Kā reģistrēties 1xBet, ja piekļuve kontam ir zaudēta

Vai ir pieejama atkārtota 1хBet reģistrācija, ja kontā nav iespējams ieiet? Nē, ja lietojat jaunajam profilam informāciju, ko jau satur Jūsu reģistrācijas anketa. Sākotnēji var mēģināt nomainīt paroli caur SMS vai elektronisko pastu. Atcerieties savus kontaktdatus, kas tika norādīti reģistrējoties oficiālajā mājas lapā, lai sistēma varētu atrast Jūsu kontu un nosūtīt tālākas instrukcijas.

Kad 1xBet reģistrācijas anketa sakrīt ar datiem, kas ievadīti atjaunošanai, bet tomēr neizdodas izmantot mājas lapas funkcijas, nāksies nosūtīt attiecīgu pieprasījumu atbalsta dienestam, ar kuru sazināties ir iespējams ar jebkuru Jums ērtu metodi.

Darbinieks var palūgt Jūs iesniegt pasi un kontakttālruni, kurš tika ievadīts lai reģistrētos 1xBet. Ja Jūsu kontakti pēc reģistrācijas oficiālajā mājas lapā kaut kādu iemeslu dēļ nav pieejami, paziņojiet par to atbalsta komandai, kura palīdzēs atrisināt visus radušos jautājumus.Saņemiet derības bonusu

Atstāj atbildi

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti*

četri × 4 =