Kas ir 1xBet promo kodu 2021

Katrs jauns apmeklētājs var reģistrēties kā 1xBet lietotājs. Tas dod iespēju iegūt piekļuvi dažādiem promo piedāvājumiem. Parasti tā ir simbolu kombinācija (ciparu un/vai burtu), kam pateicoties spēlētājs var iegūt dažas priekšrocības.

Piemēram, bezmaksas likmes, pirmā depozīta bonusu utt. Šādu kodu var iegūt tikai reģistrēti lietotāji. Sistēma spēlētājiem ļauj saņemt ne tikai tīru bonusu laimestu, bet arī atgūt savas likmes summu.

1xBet promo kodu – kā iegūt balles

Bonusu balles 1xBet Latvija tiek aprēķinātas par konkrēta lietotāja aktivitātes līmeni: likmju skaitu, dalību dažādās akcijās Latvijai utt. Vēlāk uzkrātās balles var apmainīt pret promo kodu likmēm.

Tā, ja spēlētājs ir izlietojis visus savus bezmaksas promo kodus, tad viņš var izvēlēties piedāvājumus kā dažādiem sporta veidiem, tā arī spēlēm. Piemēram, ekspress promo kods dod iespēju veikt bezmaksas likmi uz 3 dažādiem notikumiem.

Krājiet bonusa punktus, tad apmainiet tos pret bezmaksas likmi. Tāpat ir iespējams palūgt atbalsta dienestu padalīties ar Jums ar bonusa kodu vai nosaukt nosacījumus, pie kuriem Jūs varat to saņemt. Tas darbojas tādā gadījumā, ja Jums nav darbojoša promo koda. Dažādu partneru kompāniju mājas lapās arī var atrast pēdējos promo kodus bonusa likmju iegūšanai.

Saņemiet derības bonusu

Cik ilgi darbojas 1xBet promo kodu

1хBet promo kodu

Parasti paša populārākā bukmeikera promo darbības laiks ir 30 dienas. Protams, ir uzmanīgi jāizlasa konkrētā piedāvājuma prasības un nosacījumi.

Iegūt atlaidi pie notecējuša termiņa nav iespējams. Saskaņā ar oficiālo informāciju par reģistrācijas kodu, lietotāji var izmantot tikai vienu šādu promo kodu vienam kontam. Tomēr to ir iespējams nodot jebkuram pazīstamam cilvēkam. Pietiek vien vienkārši parādīt kodu Jūsu draugam. Tādā veidā tas ir viegli nododams citam cilvēkam, ja nav piesaistīts Jūsu kontam.

Saņemiet derības bonusu

Vai reģistrējoties ir iespējams ievadīt 1xBet promo kodu

Iespējams, ka pirms reģistrācijas mājas lapā Jums ir bezmaksas promo kods. Datu aizpildīšanas laikā, to var ievadīt speciālā logā. Bez tam, reģistrācijas kodu var iekopēt tieši ievadīšanas laukā. Tas automātiski tiks aktivizēts pēc ieiešanas kontā.

Pie tam nevajag aizmirst par to, ka, lai gan bonusu var saņemt uzreiz pēc reģistrācijas, izlietot to varēs tikai pēc visu personas datu aizpildīšanas. Atspēles priekšlikumi pēc reģistrācijas tiek pielietoti ekspress no 3 un vairāk likmēm.

Saņemiet derības bonusu

Kur iegūt 130 EUR bonusu

Neatkarīgi no tā, vai Jūs ievadījāt 1xBet promo kodu reģistrējoties vai nē, Jūs vienalga gaida sasveicināšanās pārsteigums no kompānijas. Reģistrējieties un saņemiet 100% bonusu pirmajai konta papildināšanai līdz 130 EUR.

Lai iegūtu piekļuvi jebkuriem šādiem piedāvājumiem, reģistrējoties ir jādod piekrišanas dalībai jebkādos 1xBet speciālajos piedāvājumos. Bez tam, visi Jūsu bonusi un reģistrējoties norādītais promo kods bija aktīvi, būs jāaizpilda Jūsu personīgā informācija privātajā kabinetā. Ja šie nosacījumi tiks ievēroti, tad Jūs vēlāk vienkārši varēsiet izvest un saņemt bonusu naudu.

Tāpat var gadīties, ka kaut kādas tehniskas kļūmes rezultātā, pat ievērojot visas prasības, neizdodas aktivizēt speciālo piedāvājumu. Tad nāksies griezties pie atbalsta komandas, kura pacentīsies šo problēmu atrisināt.

Saņemiet derības bonusu

300 bonusu ballu visiem

1xBet promo kodu šodienai

Jo vairāk likmju Jūs veicat, jo vairāk iespēju saņemt bezmaksas likmes kodu. Bez tam, norādiet Jūsu promo kodu reģistrējoties 1хBet. Lai tas sāktu darboties, izvēlieties 5 mačus no pieejamo notikumu saraksta. Lai punktu sistēma sāktu darboties, Jūsu norādītajām sakritībām ar jābūt ar koeficientu ne zemāku par 1,4.

Tikko kā 5 no 5 mačiem būs veiksmīgi noritējuši, Jūsu kupons tiks ieturēts, Jūsu laimests, kas iegūts ar likmes promo koda palīdzību, tiks ieskaitīts Jūsu kontā. Ja ieiesiet 1xBet promo kodu veikalā mājas lapā, tad pamanīsiet, ka Jūsu kontā ir ieskaitītas 300 balles.

Saņemiet derības bonusu

Kā iegūt 1xBet promo kodu šodienai

Neskaitot reģistrācijas promo kodu lietotājiem ir pieejami arī citi piedāvājumi. Piemēram, resurss noteikti apsveiks Jūs ar gaidāmajiem svētkiem un uzdāvinās dzimšanas dienas promo kodu. Obligāti pārbaudiet Jūsu telefonu vai ir ziņojumi no bukmeikera, jo tā ir lieliska iespēja bezmaksas iegūt likmju promo kodus.

Neskaitot to visu, pastāv vēl vairākas iespējas, lai nopirktu promo kodu 1хBet. Viens no šādiem variantiem – “Laimīgā piektdiena”, kas dod Jums iespēju laimēt bonusus no mačiem, kas notiek atbilstošā nedēļas dienā. Iegūt promo kodu šodienai palīdzēs arī akcija, kas notiek trešdienā. Ir vērts atzīmēt, ka ņemt tajā dalību var tikai pēc piektdienas notikuma.

Noteikumi ir šādi. Pirmkārt, pirmdien un otrdien, kuras ir pirms trešdienas, Jums ir jāveic minimāli 5 likmes (katrai dienai) no bonusa ballu summas, kas iegūta piektdienā. Otrkārt, Jūs nevarat noņemt naudu no piektdienas bonusa saņemšanas brīža. Ja ir ievēroti divi iepriekšējie nosacījumi, trešdien Jums ir jāpapildina konts.

Saņemiet derības bonusu

Apmeklējiet 1xBet promo veikalu

Kā jau tika izklāstīts augstāk, promo kodu 1xBet var iegūt apmainot uzkrātās balles veikalā. Visus reālos piedāvājumus var izskatīt 1xBet promo kodu vitrīnā. Pašreiz, šajā nolūkā ir izdalīti 35 dažādi notikumu veidi. Griezties atbalsta dienestā promo kodu aprēķināšanai var reizi trīs dienās. Promo koda pieprasījumu var sūtīt tikai vienu reizi dienā.

Kā iegūt promo kodu mājas lapā:

  • pārbaudiet bonusa līdzekļu pieejamību mājas lapas sadaļā Promo;
  • pārejiet lapā ar promo kodu vitrīnu;
  • izvēlieties promo kodu bezmaksas likmei;
  • sadaliet vēlamo ballu skaitu;
  • pēc saņemšanas, pārejiet ar kodu likmju lapā un sāciet laimēt.

Saņemiet derības bonusu

Atstāj atbildi

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti*

2 × 5 =